بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
جمعه , ۳۰ مهر ۱۴۰۰
خانه / پاستیل ژله ای / قیمت پاستیل ژله ای کنتی به صورت عمده

قیمت پاستیل ژله ای کنتی به صورت عمده

پاستیل ها که در رنگ ها و انواع مختلف آن محبوب کوچک و پیر و جوان هستند، با افزایش ژلاتین به مخلوط های شکلاتی و شکری به دست می آیند. مهمانی ها با حضور پاستیل ها رنگی تر و شادتر می شوند و ظروف پذیرایی زیبایی بیشتری می یابند. در خرید پاستیل باید دقت کافی داشت زیرا انواع بی کیفیت پاستیل ممکن است بسیار سفت بوده و باعث آزار دندان های کودکان شود. اما انواعی از پاستیل وجود دارد که توسط شرکتها با استانداردهای رایج غذایی به بازار عرضه می شود، و ساختار نرم و دلپذیری دارند. در دنیای بزرگ پاستیل ها با ظاهر های متفاوت و طعم های مختلف، پاستیل های میوه ای جزو سالم ترین و پرطرفدار ترین آنها هستند. پاستیل های میوه ای انواعی از پاستیل هستند که در آنها بعضی از اسانس های طبیعی و آبمیوه ها استفاده شده است. ضمن اینکه جویدنی و خوش طعم هستند، می توان از یادآوری طعم آن میوه نیز لذت برد.

کنتی ( conti ) در حال حاضر یکی از بزرگترین و مشهور ترین تولید کنندگان شکلات و شیرینی و کیک در سطح دنیاست. پاستیل های کنتی به صورت ژله ای تولید می شود.

  • خواص پاستیل میوه ای مغز ژله ای:
  • پاستیل میوه ای با طعم سیب
  • حاوی پروتئین و و کراتین
  • کمک به ترمیم مفاصل
  • کمک به جوان سازیه پوست(به خاطر وجود کلاژن)

قیمت پاستیل ژله ای تفاوتی با سایر پاستیل ها ندارد و در همان رنج قیمت عرضه می شود. اما پاستیل ژله ای کنتی به دلیل شهرت زیادی که دارد و نیز به علت اینکه یک محصول خارجی است کمی نسبت به انواع ایرانی بالاتر است حتی زمانی که به صورت عمده خرید می کنید، تفاوت قیمت پاستیل ژله ای کنتی با سایر پاستیل های ژله ای محسوس است.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605