بازار فروش انواع پاستیل و کاکائو
چهارشنبه , ۲۹ دی ۱۴۰۰
خانه / پاستیل فله / صادرات پاستیل فله از ایران به عراق

صادرات پاستیل فله از ایران به عراق

صادرات پاستیل فله ایران بیشتر به کشورهای عراق، افانستان، پاکستان و سایر کشورها انجام می شود. در زمینه صادرات پاستیل، چند کارخانه فعالیت دارند اما پاستیل فله را هر کارخانه ای تولید نمی کند و بیشتر آن ها پاستیل بسته بندی ارائه می دهند. تنوع در تولید پاستیل بسیار فراوان است و همین موضوع باعث رشد روز افزون این نوع خوراکی های خوشمزه شده است. پاستیل های فله ایرانی با کیفیت بالا در داخل کشور تولید و به بازار عرضه می شوند.

پاستیل های ایرانی نسبت به پاستیل های خارجی از قیمت مناسب تری برخوردارهستند وهمین باعث افزایش فروش و صادرات پاستیل فله ایرانی به سایر کشورها شده است. پاستیل فله ایرانی بسته به نوع برندی که دارد قیمت متفاوتی دارد و همچنین حجم خرید مشتریان نیز برروی قیمت تاثیر دارد.

پاستیل های فله شکل های متفاوتی دارند از جمله خرسی و نوشابه ای و قلب و دایناسورو خیلی شکل های دیگر را شامل می شوند که بر اساس سلیقه و انتخاب مشتری سفارش داده می شوند. پاستیل های ایرانی از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند و به همین دلیل توانسته اند در بازار بین المللی با سایر کشورها رقابت داشته باشند.

صادرات پاستیل فله از ایران معمولا در کارتن های ۱۲ کیلویی انجام می شود و هر کارتن شامل ۴ بسته ۳ کیلویی است که در یک کیسه مشمایی قرار می گیرند. با توجه به نوع بسته بندی پاستیل فله، در فصل های گرم سال باید مراقب ذوب شدن و دفرمه شدن شکل پاستیل ها و چسبیدن آن ها به یکدیگر در اثر گرما بود.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه بازرگانی رادمان
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09193617605